SAPI Energy Conference 2022

8.11.2022 - 9.11.2022 | Senec - Hotel SENEC

Již 12. ročník SAPI Energy Conference 2022 proběhne pod záštitou prezidentky Slovenské republiky paní Zuzany Čaputové. Hosté se mohou těšit na bohatý program, kde kromě odborných přednášek a panelových diskuzí, zažijí i společenský večer se zajímavým kulturním programem a networkingem.

Konference proběhne za účasti politických elit, zástupců klíčových institucí a také domácích a zahraničních odborníků. Bude věnována inovacím a trendům ve fotovoltaice a v energetických úložištích, která s ní souvisí. Otevřou se na ni témata energetické bezpečnosti a OZE jako náhrady za fosilní paliva, úlohy OZE na cestě k uhlíkové neutralitě, ale také téma rozvoje energetických soustav a připojitelnosti OZE, či příprava energetických projektů a jejich zapojení v rámci energetických trhů. Nezapomenou ani na energetické komunity jako novou formu sdružování spotřebitelů a výrobců.

V rámci programu konference Vám také představí novou studii SAPI o potenciálu využití větrné energie na Slovensku a o překážkách jejího rozvoje.

Jan Fousek za Asociaci AKU-BAT CZ se této akce zúčastní jako jeden z moderátorů konference.

 

Program a více informací o akci naleznete ZDE.

SAPI Energy Conference 2022