in yt spotify

Homepage slider – cs

VYDALI JSME TISKOVOU ZPRÁVU K NOVELE ZÁKONA LEX OZE III

Novela energetického zákona LEX OZE III má za úkol řešit chybějící legislativní úpravu akumulace energie a agregace flexibility v ČR. Česko je s přijetím zákona podle směrnice EU v prodlení již téměř 3 roky, za což mu hrozí až miliardové pokuty. I přesto je účinnost novely zákona navržena až od ledna roku 2025.

SEMINÁŘ AKU-BAT: AKUMULACE A FOTOVOLTAIKA VE STAVBÁCH

Již 3. odborný seminář asociace  AKU-BAT proběhne 2. listopadu v Praze na FS ČVUT. Seminář bude přínosem pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o aplikaci akumulace a fotovoltaiky ve stavbách. Je tedy určen pro architekty, projektanty, investory, developery, ale i pro širokou veřejnost. Program bude rozdělen do tří částí: legislativa, fotovoltaika a akumulace.

WEBINÁŘ AGREGACE FLEXIBILITY V KONTEXTU ČR

Sdružení agregátorů a poskytovatelů flexibility (SAF) působící pod asociací AKU-BAT pořádá 2. října od 13 hod online webinář „Agregace flexibility v kontextu ČR“. Moderátorem webináře bude Jan Fousek, ředitel AKU-BAT. Účast na webináři je zdarma.

AKUCAST: TRENDY VE VÝSTAVBĚ FVE A V DODÁVKÁCH SOLÁRNÍCH KOMPONENT

V tomto díle jsme se zaměřili na problematiku výstavby zejména FVE, dodávky komponent pro celý sektor, tedy i velké instalace. Probrali jsme výzvy i nejaktuálnější trendy v oblasti technologií, udržitelnosti a chování zákazníků.

FILTR ČLENŮ AKU-BAT DLE ZAMĚŘENÍ

Hledáte firmu zabývající se vodíkem, elektromobilitou, provozovatele baterií nebo všechno dohromady? Podívejte se na náš filtr členů dle zaměření, ve kterém si můžete vyfiltrovat mezi našimi členy zaměření, které vás zajímá a firmu přímo kontaktovat.

STAŇTE SE ČLENY ASOCIACE AKU-BAT CZ

Členství v Asociaci pro akumulaci energie AKU-BAT CZ přináší členům mnoho výhod v oblastech legislativy, byznysu, informací a také kontaktů.